Топ продавани

Намаление

-40%
-58%

Био Продукти

Naturanove-Био шампоан за фина коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от био орех за фина коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Код: 36641 Категории: , Етикет:
Още

Naturanove-Био балсам за нормална коса 250 мл

17.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен балсам от невен за всеки тип коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Код: 36643 Категории: , Етикет:
Още

Naturanove-Био шампоан за нормална коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от невен за всеки тип коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Код: 36638 Категории: , Етикет:
Още

Naturanove-Био шампоан за мазна коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от коприва за мазна коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Код: 36642 Категории: , Етикет:
Още

Naturanove-Био маска за суха коса 200 мл

23.00лв.

Naturanove – Сертифицирана органична маска с органичен овес за суха и изтощена коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Код: 36648 Категории: , , Етикет:
Още

Naturanove-Био маска за боядисана коса 200 мл

23.00лв.

Naturanove – Сертифицирана органична маска от смокиня за боядисана коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Още

Naturanove-Био шампоан за боядисана коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от смокиня за боядисана коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Още

Naturanove-Био балсам за боядисана коса 200 мл

17.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен балсам от смокиня за боядисана коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

Още

Скоро добавени

Популярни категории

новини