Naturanove-Био шампоан за мазна коса 250 мл

16.00лв. 12.80лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от коприва за мазна коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

10 налични

Код: 36642 Категории: , Етикет: