Naturanove-Био шампоан за фина коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от био орех за фина коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

7 налични

Код: 36641 Категории: , Етикет: