Naturanove-Био шампоан за суха коса 250 мл

16.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан с органичен овес за суха и изтощена коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

8 налични

Код: 36639 Категории: , Етикет: