Naturanove-Био шампоан за нормална коса 250 мл

11.00лв.

Naturanove – Сертифициран органичен шампоан от невен за всеки тип коса. COSMOS сертификат за органична и естествена козметика.

1 налични

Код: 36638 Категории: , Етикет: